Aktualności

Aktualności

W ostatnich miesiącach Spółka „OLPP” odnotowuje wzrost zainteresowania importem paliw drogą morską przez Bazę Paliw nr 21 w Dębogórzu. Zainteresowanie to było impulsem do przygotowania planu zwiększenia wydajności instalacji i pojemności magazynowej Bazy w Dębogórzu, a tym samym przekształcenia jej w morski hub paliwowy.

Czytaj więcej

5 września br. na antenie telewizji Republika, w programie „Ekonomia Raport” Paweł Stańczyk, Prezes OLPP, rozmawiał na temat usług, które realizuje OLPP oraz pozytywnych skutkach wprowadzonego w sierpniu 2016 r. tzw. „pakietu paliwowego”.

Czytaj więcej

6 września 2017 r., podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, odbyła się dyskusja na temat aktualnych wyzwań dla polskiego sektora paliwowego. Partnerem wydarzenia była Spółka Operator Logistyczny Paliw Płynnych.

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu Prezesa OLPP Pawła Stańczyka i Sekretarza Stanu w KPRM Macieja Małeckiego w programie „Rozmowy niedokończone” na antenie Telewizji Trwam oraz Radia Maryja. Tematem rozmowy było podsumowanie funkcjonowania pakietu paliwowego i próba jego oceny w odniesieniu do rynku paliw.

Czytaj więcej
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!