Aktualności

Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym rekordowego wpływu środków finansowych do budżetu Państwa z poboru podatku VAT w sektorze paliwowym. Jednym z ekspertów wypowiadających się na temat uszczelnienia systemu podatkowego VAT był Prezes Paweł Stańczyk, który wyjaśnia jak wygląda proces płacenia podatku VAT po wprowadzeniu tzw. pakietu paliwowego.

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu Pawła Stańczyka, Prezesa Zarządu OLPP, w studiu telewizji internetowej wpolsce.pl. Tematem rozmowy było wprowadzenie pakietu paliwowego, jego znaczenie dla OLPP i wpływ na obecne wyniki Spółki.

Czytaj więcej

28 czerwca 2017 roku Paweł Stańczyk, Prezes Zarządu OLPP wziął udział w dwunastej edycji Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz, gdzie omawiano nowe priorytety i cele sektora gazowego i paliwowego do 2020 roku.

Czytaj więcej

Operator Logistyczny Paliw Płynnych obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. 2 czerwca 2017 roku odbyła się uroczysta Gala pod hasłem „Wczoraj…
Czytaj więcej

Paweł Stańczyk – Prezes Zarządu OLPP wziął udział w Konferencja Energetycznej EuroPOWER, która odbywała się w dniach 5-6 kwietnia 2017 r. w…
Czytaj więcej
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!