Bazy paliw – kontakt

Baza Paliw nr 1 w Koluszkach
Naftowa 1, 95-040 Koluszki
tel. 44 714-69-80, fax. 44 714-16-58
e-mail: koluszki@olpp.pl

Baza Paliw nr 3 w Boronowie
Sienkiewicza 12, 42-283 Boronów
tel. 34 357-60-54, fax. 34 357-62-10
e-mail: boronow@olpp.pl

Baza Paliw nr 5 w Emilianowie
05-205 Klembów
tel. 22 493-21-10, fax. 22 493-21-13
e-mail: emilianow@olpp.pl

Baza Paliw nr 7 w Trzebieży
72-020 Trzebież
tel. 91 424-33-46, fax. 91 424-33-10
e-mail: trzebiez@olpp.pl

Baza Paliw nr 9 w Woli Rzędzińskiej
Wola Rzędzińska 487d, 33-150 Wola Rzędzińska
tel. 14 631-20-00, fax. 14 626-91-71
e-mail: wola@olpp.pl

Baza Paliw nr 11 w Zamku Bierzgłowskim
Łukasiewicza 1, 87-152 Łubianka
tel. 56 621-96-87, fax. 56 622-50-86
e-mail: zamek@olpp.pl

Baza Paliw nr 14 w Strzemieszycach
Składowa 13, 42-530 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 264-67-90, fax. 32 264-67-90 wew. 36
e-mail: strzemieszyce@olpp.pl

Baza Paliw nr 17 w Baryczy
Barycz, 26-200 Końskie
tel. 41 372-68-77, fax. 41 372-65-47
e-mail: barycz@olpp.pl

Baza Paliw nr 20 w Ugoszczy
Ugoszcz, Ugoszcz, 77-100 Bytów
tel. 59 822-81-00, fax. 59 822-81-06
e-mail: ugoszcz@olpp.pl

Baza Paliw nr 22 w Małaszewiczach
Małaszewicze, 21-540 Małaszewicze
tel. 83 375-13-07, fax. 83 375-13-10
e-mail: malaszewicze@olpp.pl

Wersja PDF do pobrania: BAZY PALIW

Baza Paliw nr 2 w Nowej Wsi Wielkiej
Przemysłowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka
tel. 52 381-13-29, fax. 52 341-06-46
e-mail: nowawies@olpp.pl

Baza Paliw nr 4 w Rejowcu
62-093 Rejowiec
tel. 61 812-46-71, fax. 61 812-47-31
e-mail: rejowiec2@olpp.pl

Baza Paliw nr 6 w Skarżysku Kościelnym
Kościelna 4, 26-115 Skarżysko Kościelne
tel. 41 251-36-26, fax. 41 251-47-07
e-mail: skarzysko@olpp.pl

Baza Paliw nr 8 w Jastrowiu
Polna 1, 64-915 Jastrowie skr. poczt. nr 3
tel. 67 266-27-61, fax. 67 266-23-35
e-mail: jastrowie@olpp.pl

Baza Paliw nr 10 w Kawicach
Kawice, 59-230 Prochowice
tel. 76 858-48-21, fax. 76 858-52-96
e-mail: kawice@olpp.pl

Baza Paliw nr 13 w Zawadówce
22-363 Zawadówka
tel. 82 568-97-41, fax. 82 568-97-42
e-mail: zawadowka@olpp.pl

Baza Paliw nr 15 w Narewce
17-220 Narewka
tel. 85 685-83-08, fax. 85 685-83-08 wew. 211
e-mail: narewka@olpp.pl

Baza Paliw nr 19 w Grabownie Wielkim
56-416 Twardogóra
tel. 71 315-78-44, fax. 71 315-76-24
e-mail: grabowno@olpp.pl

Baza Paliw nr 21 w Dębogórzu
Rumska 7, Dębogórze, 81-198 Kosakowo
tel. 58 660-83-17, fax. 58 660-83-80
e-mail: debogorze@olpp.pl

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!